Realizace Svépomoci

Jsme si vědomi toho, že mezi našimi zákazníky je spousta šikovných lidí, kteří jsou schopni zvládnout část montáže sami. Rozhodli jsme se proto nabízet službu, jejíž podstatou bude odborný dohled a kontrola Vaší práce a případné dokončení samotné realizace námi jako odborníky.

Jsme ochotni poslat našeho technika na Vaší stavbu.

Technik vám vymyslí ideální řešení dle možností stavby a následný postup montáže.

Vypracujeme grafický návrh řešení standardně s kladečským listem a výpočtem pokud je nutný.

Naceníme potřebný materiál pro Vaší realizaci, a to s maximální možnou slevou.

Případný nákup materiálu přes nás je se sazbou 15% DPH.

Následně Vám materiál na stavbu zavezeme a vysvětlíme pracovní postup.

Po dokončení realizace nabízíme možnost odkupu zbylého materiálu. 

( individuálně posuzováno jelikož některé položky mohou být pouze na objednávku - pokud by jste takové položky vyžadovali budete varováni předem že se jedná o ,, položku na objednání " ) 

Když dokončíte jednodušší části realizace a na zbytek si netroufnete, dokončíme realizaci za Vás. Vždy si realizaci po vás zkontrolujeme a uděláme nezbytné zkoušky a měření (například tlakové zkoušky, chemickou úpravu vody pro topné systémy, vyvážení rekuperace, nastavení průtoku na podlahovém vytápění, oživení systému regulace atd.). Učiníme zkrátka vše potřebné, aby Vaše realizace byla plně funkční.

K vaší realizaci vždy dáme dostatečné technické listy výrobků s technickými rozměry a popisem, abyste je nemuseli zbytečně dohledávat a nespletli se v postupu.

Pokud se bude jednat o složitější realizaci, například podlahové vytápění, uděláme vám návrh topného systému společně s výkresem a návrhem hydrauliky, kde budete přesně vědět co kam patří. 

K dispozici Vám bude po celou dobu Vaší realizace technik na telefonu. 

Společně s materiálem na stavbu k  Vám dojede technik na základní zaškolení a vysvětlí Vám postup realizace. 

Pokud Vás nabídka zaujala a chtěli by jste se zeptat na konkrétní věci anebo další informace, využijte Kontaktní formulář. (čím více informací uvedete o to rychlejší bude konkrétní řešení a nabídka)

Poptávky jsou řešeny vždy individuálně proto prosíme o uvedení i telefonního čísla pro zrychlení komunikace pokud by nám něco v popisu chybělo.

Mám zájem o realizaci Svépomoci

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.