O NÁS

Jsme nová obchodně - montážní firma, která vznikla na základě dlouholetých zkušeností v oblasti TZB (technického zařízení budov). Hlavní činností naší společnosti je dodání a montáž kompletního sortimentu v tomto oboru.

Své zkušenosti zakládáme na bohatých znalostech i praktických vědomostech a v tomto duchu vychováváme postupně i svůj vlastní odborný personál. Maximální důraz klademe na výbornou kvalitu odvedené práce, profesionální servis dodávaných zařízení a solidní jednání se zákazníky i dodavateli.

V současné době směřujeme náš zájem zejména do oblasti návrhů a realizace nových technologií obnovitelných zdrojů energie, jako jsou tepelná čerpadla, rekuperace vzduchu, solární a fotovoltaické systémy, topné systémy využívající biomasu a další opatření v oblasti úspor energie. To vše s ohledem na vysokou účinnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Jsme však schopni poskytnout poradenství a realizaci i v jiných než jmenovaných oblastech.

Naší hlavní pracovní oblastí je Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj a Jihomoravský kraj. Nebráníme se však zakázkám i mimo naši působnost, záleží na individuální domluvě a posouzení zakázky.


Co je naším cílem?

Od svého vzniku jsme nastoupili cestu progresivního růstu, spolupracujeme s předními dodavateli a realizačními partnery v oboru TZB. V začátcích svého působení jsme se zabývali projekcí, dohledem realizací a uváděním do provozu. Postupem času se pracovní náplň firmy začala přesouvat ke kompletnímu instalatérství, topenářství a realizaci všech alternativních zdrojů.

Základem rozvoje je pro nás zvyšování kvality a stability na trhu a uplatňování nových přístupů a technologií v odborné praxi. Rádi bychom vedli naše klienty k efektivnímu hospodaření s energiemi.

Důležitá je v našem přístupu zejména dlouhodobá péče o zákazníky, spočívající např. v poskytování profesionálního servisu dodávaných zařízení.

Díky propojení realizace staveb se službami v oblasti projektování a dotačního poradenství jsme nadále připraveni využívat pro Vás i v budoucnu veškeré příležitosti v daném oboru.